Kedim Evden Kaçtı

6 gün önce yani 10 Mart günü kedim evden kaçtı kayboldu aramadıgım yer sokak kalmadı. Her gün gece gündüz saatlerce etrafta onu arıyorum ama bulamıyorum. Ev kedisi olduğu için sokağı bilmiyor. Hem hırçın hem korkak bir kedi. Ben onu bulamıyorum ama o evin yolunu bulur mu? Çünkü benım 2-3 bahçede gezdirmem dışında asla dışarda kalmadı bilmiyor

3 CEVAP

Anonymus552223

Bir kez de cikmis olsa bahceyi hatirliyordur biraz, cok uzaga gitmis olacagini sanmiyorum.

Anonymus552223

Bizim kedi hic huyu olmadigi halde bir gun kacmisti. Butun gun aradim. Aksam tesadufen balkondan bakiyordum, pisi pisi dedim mamasini salladim, bir baktim aşagida. Gunduz cok korkup bir yere sinmis ve benim sesimi duysada cikmamis. Siz de gece arayin insallah bulursunuz.

Çok teşekkür ederim gerçekten