Kedimin Dudağında Siyah Bir Nokta Var, Akne Olabilir Mi?

Tam1cat

Daha önce sokaktan tedavi etmek için aldığım eve aldığımız kedilerde sık sık gördüğüm kendi ev kedilerimizde ise ilk defa karşıma çıkan bir durum bu. Daha önce nedense önemli bir şey olarak düşünmemiştim, şimdi de önemli olup olmadığını bilmiyorum. Bu nedir arkadaşlar, kedisinde karşılaşan var mı? İnternette şeker hastalığı yazan olmuş, aknedir hemen sıkmak lazım sonra pansuman yapılmalı diyen olmuş. Küçük bir nokta. Siz ne düşünüyorsunuz?

4 CEVAP

Sselin1

Benim kedimin dudağında bir sürü var zamanla çoğalıyor hatta burnunda da var lentigo deniliyor insanlardaki çil benzeri lekeler Genelde sarı turuncu renkteki kedilerde oluyor oluşum sebebi bilinmiyormuş genetik kaynakliymış. zararsiz lekeler yani yine de emin olmak icin veterinere sorabilirsin

Tam1cat

Daha önce yoktu yeni çıktı. Ben de hep bendir diye düşünürdüm önceden. Sonradan bir yerde denk geldi korktum. Veterinerimiz pazartesiye kadar yok, olsa bir götürürdüm. Ama içimi rahatlattınız teşekkür ederim

Anonymus552223

Bendir belki

Maya173

Merhaba ben de bugün farkettim kedimde aynısı var ama ağız içinde de var dilinde faln sizinki nasıl geçti acaba