Taşınma Problemi

LenaHanim

Bugün taşındık kedim battaniyenin altından çıkmıyor nr tuvaletini yapıyo ne yemek yiyo nasıl alistirabilirim yeni eve yardım edin çok üzülüyorum böyle yaptıkça hem yerleşme telaşı aklımda onda kalıyo hep

5 CEVAP

LenaHanim

Çok bayıla bayıla yediği ödül mamasini bile yemedi

Anonymus552223

Dogaldir, bir kac gune alisir. Kumunu ve yemegini yakinina koyun gece ortalik durulunca cikmaya baslar saklandigi yerden.

Cathorn

eğer yarım saatten uzun yolculuk yaptıysa bir şey yedirmeyin sadece su. ve evin eşyaları aynı ise kolay alışır serbest bırakın telaşlanmayın

LenaHanim

Kedim alıştı arkadaşlar koşmaya yemek yemeye tuvaletini yapmaya başladı kendi kokusu olduğu eşyaları kokladi oynadı teşekkür ederim Cevaplarınız için
https://i.hizliresim.com/v6G9jR.jpg

Berrefilizzz

Merhaba bizde tasinicaz nasıl alıştırdıniz kaç günde alıştı çok stres yapıyorum