Kedimin Kusması Tuvalete Gitmemesi Ve Kuru Mama Yememesi Normal Mi?

gecebeey

Kedimle aşı için veterinere gitmiştik karidesli yaş mama yedirdiler eve geldiğinden beri 2 kere kustu veterinere sordum bir şey olmaz dedi ama tuvalete de gitmedi kuru mamasına da dokunmuyor 4 aylık daha kedim acaba normal midir böyle olması?

8 CEVAP

Gamzessven

Ne aşısı oldunuz?

Cansumuezza

hangi aşı?

gecebeey

iç parazit olduk daha bugün

Gamzessven

Karma aşı gibi ağır aşılarda böyle durumlar duymuştum ama iç parazitte bilmiyorum normal mi

Anonymus552223

Gamzesevene katiliyorum. Karmada halsizlik oluyor ama ic parazitte yasamadim biyle bisey. Karides mi dokundu acaba?

gecebeey

ya tavuklu mamalarda sorun olmuyordu İlk defa karides verdik mamasından oldu büyük ihtimalle

mialipa

büyük ihtimalle karidesli mama ağır gelmiştir. devam ederse kusması veterinere götürün.

gecebeey

Tamamdır teşekkürler