Kedim Balkondan Düştü Kayboldu

Cathorn

kedim biz içerdeyken bi şekilde balkona çıkıp düşmüş, 3. teras kattayız. aradık bulamadık karşıdaki komşular haber verdi, düşmüş korkudan hızla kaçıp gitmiş. bizim sokak tam cadde, arabalar ve köpekler dolu. çok telaşlanıyorum ne yapmam lazım saat sabah 12 civarlarında oldu hala ses seda yok nasıl bulurum yardım edin

14 CEVAP

Gamzessven

İnşallah kolu bacağı kırılmamıştır. Gündüz korktuğu için uzağa gitmese de saklandığı yerden çıkmıyor olabilir. Gece çıkıp bakın sesinizden kokunuzdan tanıyabilir sizi. Apartmanınızın önüne tuvaletindeki kumu koyabilirsiniz kendi kokusuna da gelir. Umarım bulursunuz da daha dikkatli olursunuz ‘bir şekilde’ kaçmaz bi daha balkondan.

guineapigela

Bu haberi yayin. Intte veya kagitla. Umarim bisi olmamistir

Cathorn

daha önce hiç sokağa çıkmadı. sadece balkondan ve camlardan bakarak tanıyor, yabancı, kedi, köpek ile karşılaşmadı.

Cathorn

ve girebileceği çok değil var. adını bilmiyor. korkunca miyavlamaz, mama sesi falan hiç etkilemiyor onu

Cathorn

çok delik var*

-Asil-

İlanlar verebilirsiniz hem kağıt hem dijital. Çevrenin haberi olsun ben olsam herhalde saatlerce çıkıp arardım

pikacu0

Yayabildiğiniz kadar çevrenizdeki sokağınızdaki kişilere yayın sokaga ilkkez cıkmışsa veya sokagi sevmiyosa sessiz sakin yerlerde saklanmayi tercih edecektir.. umarım bulursunuz :(

Anonymus552223

Gece arayin. Cok uzaga gitmemistir. Gunduz cikmaz gece daha sessizdir umarim sokaginiz. Bir koseye girmistir, ama sesinizi duysa bile cikmayabilir

Gozdetemizel

Geri gelirse geceleri cikartmak sartiyla tasmasina kayboldum yazip altina numaranizin yazdigi bi isimli kunye yaptirin,neden geceleri diyorum cunki simdi burda bazi arkadaslar cozum olabilecek seye degil de tasma takma kismina takilacak ve vay efendim kediye tasmami takilir biyere asili kalir boynu kirilir nefessiz kalir diyecekler.ben gunduz evdeyken takiyorum gece yatarken cikariyorum cunki kizginlikta 2 kez kacti.insana yaklasan bir kediyse duyarli birileri gorur arar boylece,bu tabiki bulunduktan sonraki onlem.onun disinda kumuna genelde gelirmis kedi,halaminki kactiginda apartmanin onune indirdiler geldi ancak apartmanin onunde kumun basinda surekli bekleyebilirmisiniz bilemem.insallah doner gelir :(

Cansumuezza

buldunuz mu?

GULLUKAVAK

Bulabildinizmi acaba

Balimnaz

Buldunuz mu kedinizi.Çok geçmiş olsun inanın çok üzüldüm bir anda empati kurdum sizinle gerçekten çok kötü hissettim

berkaycatak

Merhaba kediniz için çok üzüldüm. Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için Gören Duyan'a kayıp kedi ilanı verebilir misiniz:?

Cathorn

Merhaba. Kedimi bulamadık. Genelde kedilerin çok dolaştığı bir yer olduğu için belki görürüz ümidimiz vardı. her yere haber saldık fakat bulunamadı. Öldüğünü düşünüyoruz. Yardımlarınız için teşekkürler. Bir kedi sahibiyseniz özellikle bu günlerde onları yalnız bırakmayın.