Kôpekler Ve Yağmur

Fbt90

Komşumuz bahçede köpek besliyo yavruları falan da var köpeğin,havada bi kaç gündür yağmurlu gittim baktım köpek , yavrular falan ıpıslak titriyolarda bunu onlara söyledim bana "Yağmur kaç günlerdir yağıyor onlar kendi isteğiyle islaniyo canları isteyince silkelenip yuvalarına girerler"dedi bana sinirli sinirli köpekler hakkında tecrübeli değilim ama en azından bu soğukta ıslanmalrının iyi olmadığını anlayabiliryorum yanlış mıyım?

1 CEVAP

Tabi ki yanlış değilsiniz yavruları olan bir köpeği kapalı bir yerde bakması gerektiğini söyleyin