Kısır Kedi N&D Mama

yaseminece

Merhaba kısır kedime Farmine Matisse mama kullanıyorduk.Fakat bir tık daha iyi mama alabilecek maddi imkanım şu anda var.N&D balkabaklı morina balıklı almak istiyorum fakat besin değerlerini bulamadım hiçbir sitede.Kısır kediler için uygun mudur acaba?Tavuk etine karşı hassasiyetimiz var.

1 CEVAP

Sselin1

Farminanın kendi sitesinde tüm mamalarının değerleri yazıyor isterseniz ordan bakabilirsiniz. Ben daha önce incelemiştim N&D normal mamaları ile N&D kısır mamaları arasındaki tek fark yağ oranı diğer tüm değerler aynı eğer kediniz de kilo problemi yoksa kullanabilirsiniz ben kedimi kısırlaştırdıktan sonra kilo problemi yasamadigim icin balıklı mamayı kullanıyorum