Tuvalet Sorunu

Gulusum5

Kedimiz daha 2 aylik bile olmadi egtimi tuvalet egtimi var ama bazen disari kaka yapmak istiyor ve 5 saatte 1 mama ve ek gida takviyesi veriyorum ama gunde 5 6 kere kakasini yapiyor normal mi

4 CEVAP

izmir_pet

Oncelikle 2aylik kediyse 5saat ac kalmasi saglikli dgl. Daha sık vermenizi tavsiye ederim bikac ay. Yavru kedilrr tuvaletini sık yapar normaldir. İshal var mi acaba?

Gamzessven

Bence de 5 saat çok uzun süre. Önüne koysanız da istediğinde yese olmaz mı ki? Bebekler gibi sık sık ve az az yer. Birden koyduğunuz için çok aç olup çok yiyorsa midesine dokunuyor olabilir. Bi de normalde en az 2 ay annesinin yanında olması gerekiyordu tuvalet eğitimi tam gelişmemiş olabilir.

izmir_pet

bu arada disari yapabilir ara ara daha cok minik. Bikac ay dikkat edin kuma alismasina:)

Anonymus552223

Erken sahiplenmissiniz. Mamasi hep bulunsun onunde