Kedimin Pipisindeki Yara

Gamzeyldrm

Görsel için üzgünüm ama bunu bugün fark ettim kedimin düzenli alışkanlığı var tüylerini hafif nemlendirip tarattırıyor tararken fark ettim kontrol amaçlı elledim ama tepki vermedi eğer yara tarzı birşey olasıdı kıyameti kopartırdı sıfır tepki baya kontrol ettim yani mart ayı nedeniyle sürekli bi yerlere sürtünüyordu Pazartesi veterinere götüreceğim ama fikir almak istedim sizce ne olmuş olabilir?

4 CEVAP

LenaHanim

Surttugu için yara olmuş olabilir

Gamzeyldrm

Veterinere götürdük tahriş olmuş önemli birşey yok zaten yalaya yalaya temizledi. mart bizimkine pek yaramadı

Turkanmls

kesin sürttüğü içindir düzelir sıkıntı yapmayın

Anonymus552223

Bu kadar sey icin veterinere mi goturulur yaa..