Hangi Durumlarda Verilir?

Femi

Sahiplendirdiğim bir kedi için veterineri bu mamayı vermiş 7 aylık tüylü tekir 4 kilo civarında fakat kilosu için değil derisinde dökülmeler yaşadığı için vermiş kiloyla alakalı bilgilendirme yapmamış, acaba aranızda kullanan ve hangi durumlar için bu mamanı verildiğini bilen var mı?

8 CEVAP

Gamzessven

Hipoallergenic diyor kediniz sanırım hassas veterineriniz tüylerindeki sorunu alerjiye bağlamış olabilir. Kiloyla alakalı bir diyet maması değil yani.

Sselin1

Mama hipoalerjenik bir mama oldugu icin dersine iyi gelecektir sanirim alerji kaynaklı oluşmuş dökülmeler oyuzden bu mamayi vermis. Diyet çesidini özellikle vermemiştir ama elinde hipoalerjik olarak en uygun bu çeşidi kalmıştir heralde kedinin de kilosu da normal diye bir sorun olmaz demiştir

PsLuna

Bildiğim kadarıyla diyet maması bu

PsLuna

İlk kez tüy problemi için verildiğini duydum. İçeripine ayrıntılı hakim değilim. İçerik analizini dikkatlice incelemenizi öneririm.

Cansumuezza

kediniz kısırmı?

Femi

Evet bende öyle biliyorum ama sadece tüy diplerinde kavlaması varmış bunun için vermiş

Femi

Çok teşekkür ederim hepinize

Femi

Evet kısır