Tasma

minnoskoss_123

Arkadaşlar okulumuza yeni bir köpek geldi. Tasması var. Büyük bir ihtimalle sahibi var. Ama biz onu sahibine geri götürmek istemiyoruz. Biraz yaşlı ama minyon kalmış. Heryerinde yaralar var. Dişi dışarı kaymış. Yetişkinlerden çok korkuyor. Çocuklardan korkmuyor. Hatta kendini sevdiriyor. Tasması boğazını sıkıyordu. Sahibi ona hiç iyi bakamamış. Biz de onu eğitmeye karar verdik. Ona yeni tasma, künye,gezdirme tasması, top, mama kabı, mama, ödül maması alıyoruz. Ben top ve gezdirme tasması alıyorum. Burada bir tasma buldum. Fiyatı uygun. Köpek minyon olduğu için uygun diye düşünüyorum. Fotosunu koyacağım. (Köpeğin boyutu Beagle’dan bir tık büyük.)

19 CEVAP

minnoskoss_123

Ama alsak daha iyi olabilir. Sonuçta ne kadar sağlam yaparız bilmiyorum. Sağlık açısından bir şey olmasını istemem.

minnoskoss_123

Kulübesi olur mu bilmem. Okulumuzda çok var. Fazladan da var. Sonuçta 6 tane köpeğe bakıyoruz. Bize pek sorun olmaz 7 kişi para işini hallederiz. Yine de ilginiz için teşekkürler. Az önce sipariş ettik. Ama halen nasıl kayış yapabileceğimizi çok merak ediyorum. Siz biliyor musunuz?

minnoskoss_123

Anlata bilirseniz çok sevinirim. Belki bu forumu takip edenler de öğrenmiş olur.

minnoskoss_123

Ne kadar güvenli, sağlıklı ve dayanıklı?