Tasma

minnoskoss_123

Arkadaşlar okulumuza yeni bir köpek geldi. Tasması var. Büyük bir ihtimalle sahibi var. Ama biz onu sahibine geri götürmek istemiyoruz. Biraz yaşlı ama minyon kalmış. Heryerinde yaralar var. Dişi dışarı kaymış. Yetişkinlerden çok korkuyor. Çocuklardan korkmuyor. Hatta kendini sevdiriyor. Tasması boğazını sıkıyordu. Sahibi ona hiç iyi bakamamış. Biz de onu eğitmeye karar verdik. Ona yeni tasma, künye,gezdirme tasması, top, mama kabı, mama, ödül maması alıyoruz. Ben top ve gezdirme tasması alıyorum. Burada bir tasma buldum. Fiyatı uygun. Köpek minyon olduğu için uygun diye düşünüyorum. Fotosunu koyacağım. (Köpeğin boyutu Beagle’dan bir tık büyük.)

19 CEVAP

pelin_gabs

Minyon olsa da güçlü olabilir biraz daha sağlam bir tasma öneririm. Ayrıca yürürken size zorluk sağlamaması için uzayanlardan değil de sabit uzunlukta olanlardan almanızı tavsiye ederim. Elinizi zorlamayacak şekilde 1 veya 2 tur elinize dolayıp yürütebileceğiniz bir tasma ideal olur.

Anonymus813797

Ben şu dokuma olanlardan kullanıyorum sağlamlık açısından ideal. Biraz araştırırsanız uygun fiyata bulabilirsiniz. Benim köpeğim de beagle melezi. Boyutu 4-5 aydır sabit sanırım büyümesi durdu, sizinkiyle hemen hemen aynı boyutlardalar. Aşırı güçlü bir köpek. Biz onu değil o bizi gezdiriyor resmen :)

Varsa bidaha almanıza gerek yok kayısı da kendiniz yapabilirsiniz bu sayede tasma ve kayisa harcayacaginiz parayı mamaya ve yatacağı yere harcayabilirsiniz

Yaptığım şey köpeğe deymiyor bile normal tasma kullanıyorum kendi yaptığım şey gezdirme kayışı sağlık olarak hiçbir mahzuru yok zaten sağlam olduğu için kendim yapıyorum.

minnoskoss_123

Teşekkürler:)

Anladığım kadarıyla ortaokul öğrencisisin. Ekonomik yönden seni zorlamamasi için daha mantıklı tercihler yapabilirsin . Gezdirme kayisina ihtiyacın yok kendin yapabilirsin .

Evet

Ben Hektor , Arthur , Sultan ve Karabaşın tasmalarinı kendim Bakır telden yaptım kendim yapmadan önce hergun tasma kiriyorlardi.

minnoskoss_123

Sizce ona uygun mu? Bu arada adı şanslı:)

minnoskoss_123

Güncel

minnoskoss_123

Buldum 22tlye ********* diye bir siteden. O site güvenli mi? Bilen var mı? Ona göre dokuma olan tasmayı sipariş edeceğim.

minnoskoss_123

Marka mama yazdım ama ********* diye çıkmış. Petlebi sansürlemiş:D

minnoskoss_123

Marka mama birleşik bu arada:D

Köpeğin boyun tasması varmı

minnoskoss_123

Var