Kedim Yemek Yemeyi Reddediyor

CesarT

Kedim 15 yaşını doldurmak üzere olan bir İran kedisi. Yaşına göre de oldukça iyiydi ama birden kötüleşti. 4 gündür hiçbir şey yemiyor sadece su içiyor. Ara ara ağzını şapırdatıyor, salya akıyor çenesi bu yüzden hep ıslak. En sevdiği yiyecekleri bile çok nadir yalıyor 1 kere ama sonra yine kafasını çeviriyor. İyice güçsüz halsiz kaldı, hareket ederken yalpalıyor bazen yürürken düşüyor ve genel olarak hareketsiz yatıyor. Veteriner yaşlılık sebebiyle böyle olduğunu ve birşey yapılamayacağını söyledi ama yine de birşeyler yapılabilmeli. Böyle çaresiz beklemek çok zor. Fikri olan var mı?

1 CEVAP

Diremmm

Başka bir veterinere götürseniz iyi edersiniz bizim kedimizin ateşi çıkmıştı veteriner tüm hastalıkların başı iştahsızlık demişti sizinkinin yaşınada bağlı olabilir tabii