Kedi Kumu

ecemcal

Tavsiye edebilceğiniz kedi kumu var mı

2 CEVAP

Sselin1

Sanicat, vancat, mırmır (poşette olan), lindo, akkum kumlarını kullanmiştım. Aklimda kalanlar bunlar memnun kalmadım hiçbirinden şuan mırmır ekstra topaklanan kullanıyorum 5 lt kutularda olan fiyatina gore gayet memnunum suan indrmde 16 lira koku problemi kesinlikle yaşamadım toz sorunu yok tek olumsuz yanı etrafa dağılyo çok ince taneli çünkü micho kumu da merak ediyorum ama ondan memnun kalanlar da çok

izmir_pet

Mirmir normal aldim ve igrenccc otesi. Hayatimda gordugum en berbat kum:))
Kesinlikle metronun ARO marka kumunu oneririm. Metro cevrenizde yoksa, signor gatto da guzel saniyorum, arkadasim kullaniyor memnun