Köpeğim Karma Alışı Oldu Ondan Sonra Ağılından Tükürük Gibi Birşey Geldi Kuduz Mu

Merve81

Köpeğim ilk karma aşısını oldu 1 gün sonra da ağızından tükürük gibi birşey çıktı ilk başta çok önemsemedim ama birkaç kez daha çıkınca kuduz mu acaba diye sormak istedim lütfen acil cevap

1 CEVAP

IlknurMaya

Sadece tükürük gelmesiyle kuduz olduğu anlaşılmaz.Karma aşıdan sonra vücudunun ateş,halsizlik gibi belirtiler göstermesi de normaldir.Eğer devam ederse vete danışın.