Doğru Mama?

mlsglsn

Köpeğim her mamayı yemiyor zor beğeniyor sizce hangisini almalı?

3 CEVAP

selenasena

Mamayı çok sık değiştirmek sindirim sistemi için pek iyi olmayacaktır. Ucuz mamalardan kaçının, hemen hemen hepsi tahıl içerikli, hiç fayda görmezsiniz. iyi mamaların bir ikisini deneyebilirsiniz ama çok da üzerine düşmeyin acıkınca mecburen ne verseniz yiyorlar. Çok şımartmayın. Sağlığı için hangi mama iyi ise onu kullanın.

Fablemoon

mamaları gram gram alın deneyin ama öyle çokta mama denemeyin rahatsızlık yapar.Zaten illa ki seve seve yediği bir mama olacaktır.

aslanefe00

azar azar iyi mamalardan alıp denetin hangisini beğenirse onunla devam edersiniz