Kedimin Ciftlesme

Bc3431

Kedim 1 yasinda ve kizana girdi.birtane erkek kedi bulduk evimizde misafir ediyoruz.erkek kedi gayet rahat ciftlesmek istiyor ama bizim kiz hep hirliyor yaklastirmiyor.kizimiz cok asiri strese girdi.nasil bir yol izlememiz gerekiyor

3 CEVAP

Kısırlastırmaniz daha iyi olur

Cansumuezza

her kedi her gördüğü ile çiftleşecek diye bir şey yok belki üç günde kabul eder belki hiç etmez .

KomurveMia

Benim kedimde öyleydi sonunda mutlaka çiftleşiyorlar buraya bi link bırakıyorum izleyin mutlaka faydası olur ben bu vidrodan yola çıkarak çiftleştirdim kedimi. https://youtu.be/_gj7W_ZIp7c