Yavru İçin Süt Anne Arayanlar!!

KomurveMia

3-5 günlük terkedilmiş yavru kedi varsa bnimle iletişime geçebilirsiniz kedim süt annesi olabilir

7 CEVAP

minnoskoss_123

Yavrular 2 tane zaten diğerlerinin hepsi annesi bakmadığı için öldü. Sokakta ne kadar dayanabilirler bilemiyorum. Onların hayata tutunmasını çok istiyoruz. Sadece sizin kediniz olmasına gerek yok. Bize yakın bir çevrede yavrulamış bir anne kedi - süt anne sahibi de iletirseniz çok yardımcı olursunuz. Umarım yavrularınız sağlıklı olur.

Gamzessven

Minnoskos istanbulda mısınız

Anonymus552223

Minnoskos ben size daha once de yazdim uc haftaliksa ve annesi emzirmiyorsa gayet evde bakabilirsiniz sut tozuyla hatta mama bile yiyebilirler. Ki bunu konustugumuzda bir hafta onceydi. 4 haftalik kedi en azindan yas mama yer. Kurtarmak istiyoruz deyip duruyosun ama sut anne lazim degil artik size

KomurveMia

Bugün doğurdu 3 haftalığı kabul eder mi bilmiyorum

KomurveMia

Yer kocaeli

Anonymus552223

Boyle durumlarda kedi hemn kabul ediyor mu daha once hic sut annelik denemedik, yavru mevsimi illaki bulacagiz annesiz yavrular bu sene de:(

minnoskoss_123

3 haftalıklar ve istanbuldayız:(