Kedilerim Tüğ Yumağı Kusmuyor Ne Yapmalıyım ?

Ezgi_yldz

7 aylıklar ne dışkı ile nede ağız yoluyla türlerini çıkarmıyorlar

3 CEVAP

Gozdetemizel

Anti hairball macun kullanmiyorsaniz kullanin,boylece diskiyla atarlar.kullaniyorsaniz ve merak ediyorsanizda diskiyi incelemeniz gerekecek.kullaniyorsaniz illa diskida vardir

Sselin1

Kedinizin tüyleri kısa ve tüy dökülme problemi yoksa fazla tüy yutmazlar zaten oyuzden dışkısında da çok belirgin görünmez bakınca görünmüyor yani incelemek lazim :) içiniz rahat olsun istiyorsaniz macun kullanabilirsiniz tabi

izmir_pet

Ya kusar ve diskida cikar. Eger iki sekilde de cikmassa birikip sertlesir kaliplasip icinde kalir. Saglik peoblemine yol acmamasi icin tuy yumagi icin malt kullanmalisiniz. Ayni anda hem hoslarina gidiyor hem mideyi rahatlatiyor, kedi cimi de ekerseniz cok mutlu olucaktir:)