Kedim Sırtındaki Tüyleri Koparıyor !

Umutttt

Başına gelen var mı yarın veterinere gidicez kan alıncak traş olucak sadece sırt kısmını yoluyor tüylerini yalarken

6 CEVAP

Cansumuezza

yalnız nasıl güzel bir kız,maşaAllah :)

Gamzessven

O kuyruk ne öyle bebeğimm ahahah çok geçmiş olsun

Umutttt

Belki sonradan merak eden olur yada başına gelen kızım traş oldu ve bıraktı huyunu umarım tekrar etmez ..

bappatan

Stresten yapıyor demişti veteriner bu durumlarda. Evde yabancı biri varsa vs. Onun haricinde mantar oluian bölge kaşındığı için yoluyor da olabilir. Geçmiş olsun

Umutttt

Çok teşekkürler

Umutttt

Evde yabancı hiç kimse yok bir hafta kaldı gitti oda yolduğu bölgeye baktım mantar benzeri birşeyde yok (mantarı biliyorum evde kremide var ) evde herhangi değişiklikte olmadı ameliyat oldum bir hafta yaklaşamadım yanına ondan yapıyor diye düşündüm ama artık eski halimizede döndük kaldı bu davranış 1.5 ay olacak