Cins Kedi

Ezgi_yldz

Bu kedi cinsi nedir

13 CEVAP

Arkadaş size kedinin cinsinin ne önemi var dememiş. Şimdi başlarlar böyle yorumlar yapmaya diye size bildirerek hazırlıklı olun demiş.

Türkçe konuşan birisinin mesajını, Türkçe anlayan birisine Türkçe olarak tercüme ettim!

Dİp Not:Kedinizin cinsini merak etmenizde sıkıntı yok ama kedinizi anlamanız için cinsini bilmenize gerek yok. Birlikte vakit geçirdikçe, siz onu o sizi tanıdıkça anlaşırsınız.. İyi forumlar

Turkanmls

sokak kedisi

minnoskoss_123

Alnında bariz “M” varsa tekirdir. Fotoda kafası tam çıkmadığı için net birşey söyleyemem. Ayrıca @bappatan gibi arkadaşlara yaptığınız sert çıkışları kedinize de yapmayın. Tekirler çok sevecendir. En sevdiğim “cins”tir.

Ayse_naz_G

elif ece evet kafasında M harfi var ilk fotoda biraz iyi bakarsan görürsün tekirdir çok tatlıymış uzun ömürleri olsun :)

bappatan

Bi şok daha yaşayacaktım ki arkadaşlar güzel yazmışlar. Teşekkür ederim. Yanlış anlaşılmaya yoruyorum :)

bappatan

Tekir melezi. Herhangi bir melez olabilir yani. Şimdi burda başlarlar kedinin cinsinin ne önemi var da kedi kedidir de. Kolay gelsin. Allah sabır versin:)

Ezgi_yldz

Sahiplendiğim kedinin cinsini bilmeden onu anlamayı nasıl düşünüyorsun acaba

Anonymus552223

Ayni cins olsa bile her kedinin huyu baskadir, zamanla baktikca anlayacaksiniz. Evet cinsi tekir, sokak kedisi, melez.

Bappatan ben hala o konuda haklı olduğumu düşünüyorum

Tekir. Kendinizi nereden sahiplendiniz

Kedinizi olacak

GULLUKAVAK

Tekir ve çok tatlı sevecen bir minnoş olur çok şanslısınız bosverin cinsini o zaten kendini ifade eder size yeterki ilgili olun inanın karşılığını alırsınız minnostan

Arthur4

Bengal kaplani