Kedimin Göz Akıntısı Nasıl Geçer

GULFIDAN

Merhabalar,
5 aylık scottish fold kedim var gözleri akıyor veterinerden damla aldık düzenli olarak pamuk ile siliyoruz fakat kesilmiyor 5 dk geçmeden hemen akmış oluyor bazen. Evi yeterince temiz tutuyoruz aslında başka sebepleri ne olabilir ? Nasıl geçirebiliriz.

2 CEVAP

DogukanMasal

yeni uykusundan uyandığında olan akıntılarsa çapak denilen şey ise ondan bir şey olmaz her uyuyup uyandığında akar başka türlü bir akıntıysa başka veterinere görünmenizde fayda var

Alimas

bir pamuğa birazcık çay damlatın sıcak olmasın tabi ki de gözlerini günde 1-2 defa böyle silin