Kuru Amna

Bzlubad3m

Proline. Yavruu tavuklu patates li köpek mamasindan siparis ettim köpeğim hasky k9 melezi 4 aylik. İri irk mi vermek laizm yoksa normal irk ama proline de irk hayit edilmiyromus oyle soylediler dogru mu

2 CEVAP

izmir_pet

İrkini cok bilmem ama proline bayagi bos bir mama. Yani en azindan hic alamiyorsaniz proline fiyatina reflex alsaniz daha saglikli olur

Kesinlikle o markayı onermiyorum ekmek verin daha iyi onun fiyatına Los canis hunter alın hemde daha ucuz hem daha kaliteli