Köpeğimin Cinsi Ne?

arftrkndlk

Arkadaşlar cüzzi bir rakama sahiplendiğim köpeğimin tam olarak ırkını merak etmekteyim. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

10 CEVAP

minnoskoss_123

Sahiplendiğim derken? Resmen kendiniz söylemişsiniz! Satın aldığınız kesin! Bir de utanmadan söylüyorsunuz!

Ayse_naz_G

boxer sokak k. kırması

guineapigela

Boxer kirmasi olbilie

Boxer kumral olanlarından bir kirmalik yok gibi geldi bana

arftrkndlk

İç parazit ve bunlar gibi diğer uygulamaların ücreti talep edildi bende verdim. Gayet net bir şekilde yukarıda yazdığım cümlede anlaşılıyor olması gerek.

Boxer kumral olanlarından bir kirmalik yok gibi geldi bana

arftrkndlk

Adam yaptırdığı uygulamaların ücretini talep etti ben bu konuda ne yapabilirim sizce? @minnoskos

Herkese yorumlarından dolayı teşekkür ederim. Çok anlamıyorum fakat bir kırmalık var gibi geldi merak ettim :)

minnoskoss_123

Bakın amacım kavga değil. Günümüzde milyonlarda insan dostlarımız mal yerine koyup satıyor, satın alıyor. Sizi tanımadığımdan dolayı tam birşey de söylemek istemem. Anlamadığım şu neye ücret verdiniz?

minnoskoss_123

Her neyse uzatmak istemiyorum. Artık lütfen soruyu güncel yapmayın. Başka arkadaşlar da yorum yapar şimdi, ortalık karışır:D İyi akşamlar köpeğinize sağlıklar.

arftrkndlk

İç parazit ve bunlar gibi diğer uygulamaların ücreti talep edildi bende verdim. Gayet net bir şekilde yukarıda yazdığım cümlede anlaşılıyor olması gerek.