Kedim Dişi Mi Erkek Mi

Seydiali

Barınaktan sahiplendik görevliler erkek dedi ama emin olamadım size sormak istedim

11 CEVAP

Anonymus552223

Disi sanirim ama farketmez her halukarda kisirlastirmaniz gerekecek. Kisirlastirdiktan sonra da hepsi ayni paşa demeye devam edebilirsiniz:)

gzdeylmaz529

Dişi

Seydiali

Maalesef en neti bunlar durmuyor yerinde arada bir gelip. Önümde böyle eğiliyor sürekli cama çıkıyor ondan şüphelendim sorayım dedim. 2 haftadır oğlum diyorum Paşa diyorum şuan sarsıldım

Gamzessven

Bence de dişi

Eymentalay

Barınaktakiler resmen sallayıp tutturamamışlar dişi bu kedi ve önünüzde eğilip poposunu kaldırıyorsa ve kuyruğunu titretiyorsa kızgınlık dönemindedir şu an :))

Bilgos

ayn dişi

bappatan

Dişi evet. Arkadaşların da dediği gibi kızgınlık döneminde gibi duruyor bu arada fotoğrafta

minnoskoss_123

Popo kısmından sarkan bir torbacı yoksa dişidir:) Umarım hep sağlıklı kalır.

Seydiali

Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için kızgınlık döneminde özel bişey yapmam lazım mı onun için yoksa kendi haline mi bırakayım

minnoskoss_123

Dişi sanırım ama foto çok net çıkmamış. Daha neti varsa onu koyun. O zaman daha doğru bir bilgi verebilirim.

minnoskoss_123

Kısırlaştırmanızı gerekiyor. Evden dışarı çıkarmayın ve erkek kedilerle karşılaştırmayın. (Kısırlaştırana kadar.)