Buyumus Halini De Yollayayim

Ugurakcan

Bu da simdiki hali alman kurdu ama anne baba ustundeki kusaklarda ne var bilmiyorum sanki kulagi uzun

16 CEVAP

Ugurakcan

Tesekkurler

minnoskoss_123

Yine anlamadım:)

minnoskoss_123

Büyüdükçe cinsini söylemek daha da zorlaştı şuan:D

Ugurakcan

Annesini babasini gordum ciftlikten aldim annesi babasi bildigimiz alman kurdu ama bu siyah maskeli degil diger kardesi siyah maskeliydi ben siyah maske istemedim

Ayse_naz_G

kopay ve alman kurdu kırması olabilir

Bu fotoğraf kaç aylik

Fotoğraf ta

Gayet normal bir Alman kurdu hiçbir sıkıntısı yok

Merak ettiğim için sordum kaç aylık olduğunu

Ugurakcan

3 aylik

Merak etmeyin gayet güzel bir köpeğiniz var

Ugurakcan

Kirmalik yok dimi

minnoskoss_123

Yavru ise kulaklarının düşük olması normal. Büyüdükçe dikleşir. Yani Alman kurdu sanırım. Biraz daha değişik geldi bana ama çok önemli değil sonuçta. Araştırın isterseniz. Alman kurtlarında kulak düşmesi ve dikleşmesi —> https://www.almankurdu.eu/alman-kurdu-bilgi/%C3%B6nemli-bilgiler/kulak-kalkma-ve-dikle%C5%9Fmesi-zaman%C4%B1.html

minnoskoss_123

Bu arada çok tatlı, maşallah:)