Güvenli Mi

minnoskoss_123

Marka mama adlı bir siteden köpek tasması sipariş edeceğim ama ne kadar güvenli bir site bilemiyorum. Alışveriş ve sipariş kısmı petlebiyi andırıyor. Kullanıcısı da var. Bilen varsa yazabilir mi acil? Şuan sipariş etmeye başlayacağım da. Kaplumbağalarımın da hediyelerini ihtiyaçlarını almam lazım:D

12 CEVAP

Cansumuezza

evet çokta güzel özenli ve hızlı ben ordan alıyorum.

guineapigela

Hic alisveris yapmadim o siteden ama baktima gore guvenli gozukuyor. Tabi bu benim fikrim :)

Kardeşim gerek yok oradan almana yakındaki bir petshopa gir bir tane ucuz tasma al

Gamzessven

Yo bence petshoplardan çok daha mantıklı internet alışverişi. Bahsettiğiniz yerden 3 kez mama sipariş ettim özenli gönderdiler ve 2 günde geliyor hemen güzel yani

Anonymus552223

Ne oldu sizin yavru kedilere? 4 haftalik kediye sut anne lazim degil eve alin bakin bakacaksaniz.

satinalmayin

ben alışveriş yapıyorum ordan kesinlikle güvenilir .

Bgisan

Site çok iyi. Hiç sıkıntı yaşamadım.

minnoskoss_123

*********

minnoskoss_123

*********

minnoskoss_123

Sitenin adını yazınca petlebi sansürlüyor:D

minnoskoss_123

@Mehmet_Turkoglu pek vaktim yok. Öğrenciyim sınav haftam. Hastayım da. Elimden geldiğince hayvanlara, sokak hayvanlarına, barınak hayvanlarına destek oluyorum. Maddi manevi yardımcı oluyorum. Hatta içim dışım dostlarım oldu. Okulda da satışlar yapıyoruz, sunumlar yapıyoruz #satınalmayınsahiplenin , #kürkgiymeyin #hayvanaşiddetehayir diye. Biraz da oturduğum yerden iş yapmak istiyorum. Günümüz teknolojisi çok gelişti:)

minnoskoss_123

Teşekkürler. Kediler veterinerden halen. Daha konuşmamışlar:) Ama sağlıklı olduğunu düşünüyorum.