Kısırlaştırma Sonrası Adet Görme

GokceKya

Merhaba,

Dişi köpeğimi 9 Ocakta kısırlaştırdım. 18 Martta yani dün yerde aynı adet olduğundaki gibi yerde lekeler gördüm, emin olamadım cinsel organını kontrol ettim kanaması var. normal adet gördüğü zamanlardaki gibi sürekli kokluyo biraz huysuz kanaması oluyo. kısırlaştırılan dişilerde böyle bir şey görülmesi normal mi? Herhangi halsizliği, kaşıntısı sürtmesi falan yok idrar yolu enfeksiyıonu tarzı bir kanama değil. Başına gelen var mı daha önce?

2 CEVAP

Erdmuygr986

ameliyatta yalınzca yumurtalıkları alınmış, rahmi alınmamış olabilir. böyle olduğunda kanaması olur ama gebe kalamaz. yaptırdığınız kliniğe danışabilirsiniz.

GokceKya

Cevabınız için teşekkür ederim. Tamamen rahmi ve yumurtalıkları aldıklarını söylediler. Sonra kontrol ettirdim başka bir veterinere, yumurtalık parçası kaldığında bu durum meydana gelirmiş, maalesef tekrar ameliyat olacak.