Kedi Çiftleşmesi

Emre41

9 aylık erkek ankara kedim var. Arkadaşım bir kedi sahiplendi 2 yaşında dişi van kedisi onda kalmadan 1 hafta bende kalması gerekti kedinin. 2 gündür bende kalıyor ve bir çok kez ciftlestiler. Benim kedimi başka odaya alamıyorum sürekli miyavliyor kapının önünden ayrılmıyor. Diğer kedinin yanına gitmeye çalışıyor. Bende yanına yolluyorum sizce ne yapmam gerekir. Arkadaşımın kedisi pamuk 5 gün daha bizle kalıcak.

6 CEVAP

satinalmayin

kediler 8 güne kadar sürekli çifleşir 8 günden sonra dişi kedi kabul etmez erkek kediyi 1 kere bile çifleşse dişi genelde hamile kalır olan olmuş ayıurmanıza gerek yok artık zaten dişi dönemi bitince izin vermicek kediler dünyasında tecavüz yoktur dişi istemeden asla çifleşemez erkek.Beyaz olmaları bir artı daha kolay yuva bulurlar yavrular.Sonrasında erkek dişiyi arıcak erkek kedimin dönemşi yoktur sürekli çifleşmek ister 10000000000 kere bire çifleşse bir şey değişmez kısırlaştırmaktan başka çözüm yok.

minnoskoss_123

Ayırmanız lazım. Yada birini kısorlaştırın. Belki çok geç değildir:( Yavruların olmasını engelleyin. Çiftleşmesinler. Siz erkek olanı odaya kapatırsanız daha iyi olur.

minnoskoss_123

Yada kızı alın fark etmez.

Emre41

Dogucak olan yavrulara sahiplendirene kadar bakarbilir aşılarını yaptırabiliriz. Çapkında henüz 9 aylık olduğu için kisirlastirmadim. Iki kedinin bu kadar uzun süre beraber olmaları normal mi ? Birbirlerine zarar verebilirler mi ?

Emre41

Çok teşekkür ederim

Emre41

Kısırlaştırmayı zaten düşünüyoruz ama henüz 9 aylık olduğu için kısırlaştırmak istemedik