******.Com Dan Alışveriş Yapan Var Mı

Asliunsoy

******.com dan alışveriş yapan var mı

4 CEVAP

Nursemakpln

Birkaç kez alışveriş yaptım, memnun kaldım, şimdi *******tan alışveriş yapıyorum daha uygun fiyatlar.Alışveriş için yer arıyorsanız ******* ı tavsiye ederim

Feyzaaa555

Ben yaptım bikac kez güzel bir site gercekten çalışanları her açıdan yardımcı oluyor tavsiye ederim

Bluee

*********yıda denemenizi öneririm daha uygun gibi

Ecerana

Bn de Bi kaç kere alışveriş yaptım ilk alışverişim de kargo firmasından dolayı sorun yaşadık bir hafta kargo ile uğraştım ama hergün kendileri arayıp bilgi verdiler. Bn çok memnun kaldım ilgilerinden dolayı. Tavsiye ederim ama bazı ürünleri çok pahalı geldi bana