Tuvalet Sorunu

argonath

Merhaba, köpeğim 80 günlük dişi chow chow. Eve ilk geldiğinde 2 haftalık kafes yöntemiyle çişini pede yapmaya alıştı. Daha sonra kafesi kaldırdık ve sadece salonda serbest geziyor ve çişini pede yapıyordu. Son 1 haftadır çişini pede yapmak yerine odada farklı yerlere yapıyor ama kakasını hala pede yapıyor. Eve geldiğinden beri hep yanında biri vardı son 1 haftadır eşim de işe başladı, Evde öğleden önce 4, öğleden sonra yaklaşık 2,5 saat yalnız kalıyor. Öğle araları yanına gidiyoruz yalnız kalmasın diye. Acaba ilgisiz kaldı diye mi böyle yapıyor. Yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

2 CEVAP

Bi veterinere sorun, ben kopeklerimi bahçede baktığım için bilmiyorum kb