Benim Yüzümden

minnoskoss_123

Arkadaşlar arkadaşımın kedisi yavrulamıştı ve bir tanesini sahiplenecektim. Annesi yavrularla ilgilenmiyordu ve süt emmelerine izin vermiyordu. Arkadaşım onları şoronga ile besliyordu. Kısa zaman sonra iki tane kedi dışında bütün yavrular öldü. Ben seçtiğim yavruyu alacaktım fakat anneye bir şans daha vermeye karar vermiştim. Geçen hafta benim seçtiğimin gözleri açıldı ve koşup oynuyordu. Çok sağlıklı dediler. Bu hafta veterinere götürdüler. Ben de veterinerden sonra alacaktım. Fakat veterinerden dönememiş:( Melek olup gitmiş:( Hepsi benim suçum! Hep erteledim! Keşke erkenden sahiplenseydim! Benim yüzünden öldü... Daha ona dokunamadı bile:( Kendimden nefret ediyorum. Ağlamaktan beter oldum fakat hak ettim. Forumu açma sebebim şu soruyu sormak; Yavrularıyla ilgilenmeyen kediyi kısırlaştırmak daha mantıklı çünkü sonuçta bir daha yavrularla yavrular yine ölebilir. Bunu göze alamayız. Ücretsiz kısırlaştırmak İçin belediyeye versek geri alabilir miyiz? Halen etkisinden çıkamadım. Niye o masum küçük Melek oldu:((((((

9 CEVAP

Anonymus552223

Bazi belediyeler iyi kisirlastirma konusunda sanirim. Ucretsiz yaptirabilirsiniz. Ama kesinlikle ihmal etmeyin

Anonymus552223

Basiniz sagolsun. Hemen kisirlastirin yavrulari öldugu icin bu yaz icinde tekrar yavrular yoksa. Baska yavrular da olacak illaki yardima muhtac. Onlardan sahiplenirsiniz

Mayis1

Sizin bir suçunuz üzmeyin kendinizi. Siz aldaydınız da 2-3 haftalık bir yavru anne sütü olmadan daha kendini temizlemeyi biliyorken sağlıklı bir şekilde yaşaması zor zaten. Yaşada bile anne sütü almaması sğrekli hasta olmasına sebep olabilirdi. Ki size geldiğinde de ölebilirdi ve o zaman kendinizi çok daha suçlu hissederdiniz.

Üzmeyin kendiniz o şu an çok daha güzel bir yerde. Başka bir can kurtarırsınız.

Mayis1

Bu arada bazı belediyeler kedilerle ilgilenmezken bazı belediyeler çok ilgili ve başarılı olabiliyor. Arayıp sormanız gerek ve kediyi geri alma konusunda ısrar etmelisiniz.

Mayis1

  • Sizin bir suçunuz yok, üzmeyin kendinizi. Yazmak istemiştim

bappatan

Her şey kader... Canı veren de alan da Allah. Hiçbir canlıyı kasten öldürmediğiniz sürece Allah’ın işine karışılmaz. İsyan etmeyin lütfen. Karşınıza daha bir sürü muhtaç bebek çıkacaktır...

minnoskoss_123

Teşekkürler:( Sabah okula gidince söyleyeceğim kısırlaştırma işini. Destek olurum ben de. Ya öf bir de bu halimle yarın sınava giricem:( Dünyada onca gereksiz insan varken neden masum bir küçük ölüyor!:(

minnoskoss_123

Çok teşekkürler ilgilendiğiniz için:(

minnoskoss_123

:((