Kedimin Dişi Çıktı!?

gecebeey

Kedimin oturduğu yer siyahtı önüne baktığımda beyaz bir şey gördüm Baktım ki dişi düşmüş Çok şaşırdım Kedim 4 aylık İnşallah böyle bir şey normaldir :(

6 CEVAP

bappatan

Soruya bir daha bakınca kedinizi erkek zannediyordunuz da dişi olduğunu farketmişsiniz diye anladım. Bizim başımıza da aynı şey geldi de. Hala oğlum oğlum değil de kızım gibi...

bappatan

Süt dişlerini döküyordur normal

Gamzessven

Çok normal süt dişleri dökülüyor

aleynacamgoz

Çok normal süt dişleri 4 5 aylıkken dökülüyor bende cok korkmuştum bide tam elimi isırırken düşmüştü ben dişini kırdım diye üzüldüm ahahahaha

gecebeey

Süt dişi gibi değil köpek dişine benziyo

Bgisan

Büyün dişler değişecek normal