Annelerin 1 Günlük Terk Ettiği Oluyor Mu

Beyzanurtzlk

Kapıda ki kedimiz sabahtan beri yok. Umut arıyorum hiç kedilerin yavrularını 1 gün süre terk ettikleri oluyor mu?

7 CEVAP

Anonymus552223

Yavrular kac haftalik? İlk hafta larda o kadar sure terk etmiyorlar, hazirda yemek varsa yanindan ayrilmiyorlar pek

Beyzanurtzlk

2-3 haftalıklar kaç gündür evde yoktum annemlerde mama olmadığı için koymamış. Şimdi baktım yavrunun birini bahçenin bir tarafına götüren olmuş bunu başka kedi yapar mı?

Betull_

Anne bulundugu yerden rahatsizsa yapar erkek kediler de oldurebilir benim balkonuma kedi dogum yapmis dolabin icine biz farketmedik yavrular viyaklamaya baslamis o zamn farkettik daha bir haftaliklardi sadece birini yasattik ona da sut anne bularak

Betull_

Anne bulundugu yerden rahatsizsa yapar erkek kediler de oldurebilir benim balkonuma kedi dogum yapmis dolabin icine biz farketmedik yavrular viyaklamaya baslamis o zamn farkettik daha bir haftaliklardi sadece birini yasattik ona da sut anne bularak

Betull_

Anne bulundugu yerden rahatsizsa yapar erkek kediler de oldurebilir benim balkonuma kedi dogum yapmis dolabin icine biz farketmedik yavrular viyaklamaya baslamis o zamn farkettik daha bir haftaliklardi sadece birini yasattik ona da sut anne bularak

Beyzanurtzlk

Evet erkek kediler var 2-3 tane... ama öldürmemiş başka yere taşınmış gibi başka kedi taşır mı yavruyu?

Anonymus552223

Anne tasimiztir baska yere degil. Guvensiz oldugu icin orasi. Hayvancagizin mamasini suyunu eksik etmeyin yavrularinin basindan ayrilmaz.