Kedimdeki Anormal Hareket

bappatan

Kedim ön patilerini yere bastırarak arka bacaklarını ve poposunu kaldırarak yürüyor. Baya akrobatik bir hareket. Bunun sebebi nedir?

2 CEVAP

aleynacamgoz

kediniz dişi mi benim kedim kızgınlığa girdiğinde genelde popo yukarda yürüyordu belki martin verdiği bi şeydir :D

bappatan

Yok dişi kedilerin poposunu kaldırması gibi değil zaten erkek de böyle yarım ay şeklini alıyor yani arka patilerini öne uzatarak ön patilerini ortaya koyup yürüyor daha çok sürünme gibi :)