Anne Kediyi Kurtaramıyorum!

Beyzanurtzlk

Dün yavrularını terk ettiğini sandığım anne kedi meğersem 5-6 erkek kedi kovalıyormuş... hayvan yavrularının yanına gelemiyormuş... 2 saat erkek kedileri kovalayıp yavrular çok miyavlatarak anneyi buraya çektim.. nasıl içi gidiyor yavrumun.. bu anneyi şu erkek kedilerden nasıl koruyabilirim? Her gün kedi mi kovalayacağım?

8 CEVAP

Beyzanurtzlk

Bahçemizdeler korunaklı ama kediler atlayıp girip çıkıyorlar şuan binanın içine aldım pazartesi belediyemiz kedileri toplayıp kısorlaştırma operasyonu yaptıktan sonra biraz toparlayıp geri buraya salacaklar annede onlarda rahatlamış olur pazartesine kadar binada kalabilir inşallah

Beyzanurtzlk

Epiglottis beyoğlu belediyesi iki veteriner çalışıyor. İyi insanlar Allah razı olsun.

Anonymus552223

Erkek kediler yavrulari da bogabilir. Bence korunakli bir yer yapin anne gezmesin fazla en azindan bir aylik olana kadar yavrular.

Anonymus552223

Ne guzel, hangi belediye o?

Annenin gelmesine çok sevindim

Beyzanurtzlk

Kediminpatisii aynen bendeeee

minnoskoss_123

Eve alma şansınız yok mu? En azından yavrular sütten kesilene kadar?

Gamzessven

Takip edin de kedileri geri getirsinler. Bazıları uğraşmayıp barınağa kapatıyor çünkü