Tasma Konusu

mrvnrr

Arkadaşlar kedime tasmayı nasıl alıştırabilirim benim ponçiğe tasmayı takınca hemen yatıyor ağırlıkta yapmıyor giydirmeli değil de ip tasması var ama giydiriyorum küt düşüyor :D deli işte önerisi olan var mı??

3 CEVAP

Anonymus552223

Dengesi mi bozuluyor acaba ?

Musege

Hiç alıştırmaya çalışmayın tavsiye etmem. Gerçi burdan beni de uyarmışlardı ama dinlemeyip yine de tasmayla akşam dışarı çıkartıyordum. Sonra alışınca habire dışarı çıkmak istiyor kapı önünde nöbet tutuyor, habire miyavlıyor. Unutturması da birkaç ay sürüyor.

mrvnrr

Ne bileyim yatıyor çıkartıyorum sonra kalkıyor dışarı çıkartmak istiyorum gezsin diye.