Terk Edilmiş Köpek

BanuYuzgec

Arkadaşlar ben Eskişehir' in bir ilçesinde çalışıyorum ve merkeze epey uzak buraya belli aralıklarla kedi köpek bırakıyorlar ben de elimden geldiğince bakmaya çalışıyorum geçen hafta yaşlı cins olduğunu düşündüğüm bir köpek bırakmışlar ilk iki gün kuru mama verdim yedi ama şimdi asla yemiyor konserve mama verdim onu çok güzel yedi ama sürekli konserve mamayı karşılayacak maddi imkanım yok kuru mamamın markası golosi bu arada sizce ne yapabiliim

5 CEVAP

Kuru mamayı tencerede kemik le veya bulyonla kaynatıp ver o zaman yer

BanuYuzgec

Güncel

BanuYuzgec

Ona imkanım yok işyerinde

Anonymus552223

Dislerinde bir problem veya agzinda yarami var acaba? İslatip ta verin bakalim

BanuYuzgec

Bu sabah yaş mamayı da yemedi sanırım hasta:(