Acil Yardım Kedimi Kısırlaştırmak İstiyorum!

Toriri

6 aylık dişi bir kedi sahiplendim tüm aşıları tam ama kısırlaştırmadım kısırlaştırmam lazım bir kaç veterinere sordum ama bana çok uçuk fiyatlar verdiler. 200 TL'yi hatta gerekirse 100'tli aşmayacak bir fiyatta kısırlaştırmak istiyorum bana yardımcı olabilir misiniz? bildiğiniz yerler var mı?

7 CEVAP

ziley79

Kedinizi eğer İstanbuldaysanız Fatih hayvan hastanesinde 250 liraya kısırlaştırabiliyosunuz dişi olunca bir gecede hastanede kalıyo ertesi gün çıkıyo bilginiz olsun erkek kedilerde fiyat yine bu hastane için 200 lira

Ozgeyvsca

Dişi bir kediyi o ücretlerle sahiplendirmeniz imkansız gibi bişey

Toriri

kediyi sahiplendirmiyorum kediyi sahiplendim ve uygun fiyata kısırlaştıracağım bir yer arıyorum siz yanlış anladınız herhalde

Anonymus552223

Kisirlastirmaniz demek istemis arkadas. Evet o fiyata zor. Biraz daha sıkin kendinizi duzgun bir yere yaptirin ameliyatin iyi olup olmamasi cok onemli, iyilesmesi gecikir enfeksiyon falan kaparsa daha cok cekersiniz

Cansumuezza

o fiyata çok zor. biraz daha bekleyin parasını ayarlayın düzgün bir yerde olsun operasyonu onunda canı var. ucuza olsun diye sonra başına daha beterleri gelenler oldu. vicdan azabıda cabası.

Gamzessven

Bence de. Ucuz olsun derken ameliyat sonrası oluşabilecek sorunlara daha çok para harcarsınız. İyi olduğuna emin olduğunuz bir yerde yaptırın.

izmir_pet

İzmirde 300e guvenilir bi hekim onerebilirim ama bilmiyorum yerinizi. O fiyata bulamassiniz. Bulsaniz da 3-5lira icin tehlikeye atilacak bisey dgl. Bi sorun oldugunda tedavi masrafi, ameliyattan fazla olur en iyi ihtimalle. Herkesin dedigi gibi biraz bekleyin. Olur olmaz heryere guvenmeyin