İsim?

minnoskoss_123

Anket

Milo
(6 oy)
Rıfkı
(2 oy)
Barney
(4 oy)
Zıpır
(0 oy)
Diğer
(3 oy)
Toplam (15 oy)

Arkadaşlar sahipleneceğim bir kedi vardı 4 haftalık. Haftaya sahiplenecektim. Pazartesi günü veterinere gitti ve bende onu bekliyordum. Maalesef Melek olduğunu öğrendim:( Tekirdi. Adını Chico koyacaktım fakat gitti işte. Başka bir kedi sahiplenmeyi düşünüyorum. Aklımda “Milo, Rıfkı, Barney, Zıpır” gibi isimler var. Bir de Latte diye bir kedim var. Latte ile uyumlu diye ölen kedime Chico koyacaktım, çok da sevmiştim. Sahipleneceğim yeni kediye bu ismi koyamıyorum çünkü sonuçta o isim ölen kedime ait. Yazdığım isimlerden hangisi en güzel? Yada önereceğiniz bir isim var mı? Latte ile uyumlu olursa daha güzel olur ama biraz absürt isimleri daha çok seviyorum:D (Sahipleneceğim kedi daha belli değil, ben şimdiden hazırlık yapayım dedim:D) (Sokaktan sahipleneceğim için büyük ihtimalle tekir olur ve kahverengi olur diye düşünüyorum.) Alt tarafa Latte’nin fotosunu koyacağım.

9 CEVAP

Mocha güzel olabilir. Latte ile uyumlu ve anlamlı olur

CoffeeMagus

Espresso diyebilirdim kahve isimlerinden yola çıkarak ama o da çok mu uzun olur bilemedim :)

minnoskoss_123

Biz aslında Zıpır’dan gidiyoruz:D Sen zıpırsın sana benzer diyorlar:D

CoffeeMagus

Umarım tatlı ve sağlıklı bir kediniz olur. Biraz da kedinin kişiliğine göre aklınıza bir isim gelebilir diye düşünüyorum kendisiyle tanışmanızın sonrasında :)

CoffeeMagus

Anova nasıl? Diplomamla aramda olan istatistik dersinden bir istatistik testi ismi. Tukey, Bonferroni gibi terimler de var belki kullanılabilir. Pisagor da komik olabilirdi. Kedilerin değişik uyuma stilleri göz önüne alınırsa geometriden de yürünülebilir :D

minnoskoss_123

Düşünmüştüm fakat o isim çok klasik geldi:)

minnoskoss_123

O da iyiymiş:D

minnoskoss_123

İllahaki kahve ismi olmasın yaa. Ben biraz absürt isimler istiyorum:)

minnoskoss_123

Haklısınız:)