Rezalet

Esmaagencc

2 dişi kedi bir de benim oğlum portakalı tıraşa götürdüğümüz yeni başkent veteriner kliniğinden gerçekten bunu beklememiştik arkadaşımın Öner’isi üzerine gittiğimiz veterinerden bu denli iğrençlik çok canımızı sıktı ve tıraşları bile düzenli yapılmamış tıraş makinasının ucu çok iyi kesiyor kaptırabiliyoruz diye açıklama olabilir mi inanamıyorum . Benim kedim kısır değil ve arkadaşımın dişi kedisi de değil ve aynı ortamda tutuyorlar sorduğumuzda da burnunu o yapmıştır diye açıklama yapılıyor sizce böyle bişey normal mi biz mi abartıyoruz ????

20 CEVAP

Esmaagencc

Kedim de bi sorun vardı benim hatta gene yazmıştım başka kedi almam sonucu kendi tüylerini yoldu devamlı kıskançlıktan ben o yüzden yaptırdım diğer arkadaşım da bebeği var çok bildik insanlar gelip tüyü kaçar diye laf ettiği için yaptırdı ama kedilerimizde küsme gibi bi durum yok bizim biliyorum bazı kedilerin güzelliğini gittiğini düşünerek psikolojisi bozulduğunu .

Esmaagencc

Haklısınız evet narkoz veriyorlar ama bizim kafamıza takılan şu gittiğimizde kedilerde narkoz verilmiş gibi değildi büyük ihtimal az verildi zaten görseniz saçma sapan tıraş edilmiş . Ben ve arkadaşım tüyün kaçmasını kaçmamasını önemsemiyoruz bebekle beraber duruyor kedi ama işte kimsenin ağzı torba değil bebeği için bildik bildik konuşanlar kedi için konuşanlar vermektense tıraş ettiririm dedi yani kimse konuşmasın diye

Esmaagencc

Haklısınız tabiki narkozun ne olduğunu biliyoruz bizim kadar oğlumun sağlığıda önemli . Ya nasıl kötü bir durum işte peşine düşmemek falan anlamadık yani ya yapamıyoruz de yada yapacaksan düzgün yap tarla sürer gibi kedinin tüylerini kesmiş kedilerimiz Allahtan bize ters yapmadı dediğiniz gibi psikolojikmen bize küsseler haklılar yani

Esmaagencc

Narkoz veriyorlarmış hatta ismini de sormuştuk hatırlayamadım şuan yani evet arkadaşımın kardeşi kavga etmiş orda tartışmış fakat açıklama olarak makinamız keskin felan denmiş önüne geçilmesi lazım bunun herşekilde bilmiyorsan yapma yani ticari amaç değil mesele bir can yani oda

guineapigela

*Olsun