Rezalet

Esmaagencc
Esmaagencc

410 Puan

2 dişi kedi bir de benim oğlum portakalı tıraşa götürdüğümüz yeni başkent veteriner kliniğinden gerçekten bunu beklememiştik arkadaşımın Öner’isi üzerine gittiğimiz veterinerden bu denli iğrençlik çok canımızı sıktı ve tıraşları bile düzenli yapılmamış tıraş makinasının ucu çok iyi kesiyor kaptırabiliyoruz diye açıklama olabilir mi inanamıyorum . Benim kedim kısır değil ve arkadaşımın dişi kedisi de değil ve aynı ortamda tutuyorlar sorduğumuzda da burnunu o yapmıştır diye açıklama yapılıyor sizce böyle bişey normal mi biz mi abartıyoruz ????20 CEVAP

epiglottis
epiglottis

14288

Cok kotu gecmis olsun. Zaten neden tiraslatiyorsunuz ki rahatsiz oluyorlar diye duymustum


LenaHanim
LenaHanim

935

Yazık şu hayvanlara cektirilen eziyet


Cansumuezza
Cansumuezza

15200

şu hayvanları neden traş edersiniz ki zaten yazık günah ya yaz değil bişey değil


Esmaagencc
Esmaagencc

410

Kedim de bi sorun vardı benim hatta gene yazmıştım başka kedi almam sonucu kendi tüylerini yoldu devamlı kıskançlıktan ben o yüzden yaptırdım diğer arkadaşım da bebeği var çok bildik insanlar gelip tüyü kaçar diye laf ettiği için yaptırdı ama kedilerimizde küsme gibi bi durum yok bizim biliyorum bazı kedilerin güzelliğini gittiğini düşünerek psikolojisi bozulduğunu .


epiglottis
epiglottis

14288

Kedilerin guzelligi dusundugunu sanmiyorum da, kaşindirabilir tuyler cikarken veya ne bileyim onlarin bir parcasi sonucta. Sizinkini anlarim ama tuy kacacak diye olmaz yani..cunku bilirsiniz, aşili kedide tuy kacsa da bir sey olmaz ki kacmiyor zaten. Bebege de fazla yaklastirmiyorlardir zaten. Bir de narkoz veriyorlar diye biliyorum traş ederken.


Cansumuezza
Cansumuezza

15200

ayrıca böyle saçma ve özensiz açıklamalar olamaz o veterinere götürmeyin bidaha. ama tepkinizi koyun çünkü tepki almadıkça insanlara ne kılıf uydursalar kabul edeceklerini düşünüyorlar


Esmaagencc
Esmaagencc

410

Haklısınız evet narkoz veriyorlar ama bizim kafamıza takılan şu gittiğimizde kedilerde narkoz verilmiş gibi değildi büyük ihtimal az verildi zaten görseniz saçma sapan tıraş edilmiş . Ben ve arkadaşım tüyün kaçmasını kaçmamasını önemsemiyoruz bebekle beraber duruyor kedi ama işte kimsenin ağzı torba değil bebeği için bildik bildik konuşanlar kedi için konuşanlar vermektense tıraş ettiririm dedi yani kimse konuşmasın diye


Cansumuezza
Cansumuezza

15200

oda bir evlat sayılır millet için traş ettirilmez verirse ağızlarının payını bişeycik diyemezler. herneyse geleyim asıl konuya bakın narkoz basit bişey değildir her traşta uyutup traş ediyorlar veterinerler için sorun değil zararlı bu yapmayalım demezler tabiiki ama bu onlar için çok zararlı bişey. her canlı için anestezi risktir. hele zorunluluk halinde değilse traş keyfi birşekilde anestezi verdirdipte traş ettirmeyin yazık günah .


Cansumuezza
Cansumuezza

15200

evet az vermiş olabilirler. hayvanın psikolojisi daha çok bozulur böyle ne baygın ne değil başında bişeler yapan birileri var. biraz empati lütfen.


Bilgeylmz
Bilgeylmz

12570

Merhaba o Başkent Veteriner Kliniği hiç ama hiç iyi değil. Ben yaklaşık 2 buçuk 3 sene önce bir kedi sahiplenmiştim. Hasta gibiydi. Pek bir şeyi yoktu. Biraz halsizdi. Biz de endişelenip oraya götürdük, bize çok yakındı çünkü. Burada tutalım dediler ve ertesi akşam biz merak edip aradık. Kedimizin durumu nasıl, iyi mi diye sormak için. Kedinizi kaybettik dediler. Kalbi durmuş. Gerçekten çok sinirlendik insan arayp söyler. Louman falan yapmışlar devamında bir şeyler daha. 800 tl istediler.


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 422 Görüntüleme
  • 20 Cevap
  • 0 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 11878 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR