Kedi Kısırlaştırma Sonrası Bakım

melyyyy

Merhaba 1 hafta önce 7 aylık dişi kedimi kısırlaştırdım. İlk gün ayıldıktan sonra hiç bir sorun yaşamadık mama yemesinde hiçbir sıkıntı yoktu. Veterinerimiz yakalığa kesinlikte karşı olduğu için takmadı bandajını da ertesi gün çıkartıcaz dedi. Gittiğimizde yara çok iyi gözüküyor dedi ve bandajı çıkardık ama kedimiz 4.günde dikişinin 1 tanesini açtığı için tekrar dikiş atıldı. Sürekli orayı yalıyor ve ipleriyle oynamaya çalışıyor. Daha önce başına böyle bir şey gelen var mı ? Yaranın daha hızlı iyileşmesi için neler yapabiliriz düşüncelerinizi paylaşabilir misiniz ?

4 CEVAP

Cansumuezza

yakalık onu strese sokar ince bir penye bluz kolundan kıyafet yapın biz böyle atlattık.

Cldkgkcs

Bizim de açıktı dikişleri ilk günden itibaren, çok uğraşacak olursa takıcaktıl yakalığı ama kedim agresif davranmadı yaladı oraları anca.. Siz şu andan sonra daha çokstrese sokabilirsiniz sanki birşeyler takarak.. Yalaması normal ama zarar vermiyorsa birşey yapmayın bence..

pinarcaya

Yakalik takmalisiniz.

melyyyy

bende öyle düşünüyorum ama biraz hırçın bir kedim var bantlarını bile kendi tüylerini yola yola çıkardı . Sanırım çare yakalık yorumunuz için teşekkürler.