Kedimin Derisi Neden Sağlıksız?

Bilgeylmz

Merhaba. Kedimin kulağının arkasında hafif kızarıklık vardı ve bu kızarıklık neredeyse kafasının yarısına yayıldı. Mantar zannettik ama mantar ekimi yapıldığında mantar olmadığı anlaşıldı. 2 aydır krem kullanıyoruz ama iyileşme kaydedemedik. Sürekli kaşıyor. Kızıyorum, benim olmadığım bir odaya gidip orada kaşıyor. Nd marka mamayı kullanıyorum. Ek bir vitamin almakta kararsızım zaten maması iyi ama sizin fikriniz nedir? Bir de tüylerinde biraz kepeklenme var. Sizce ne yapmalıyım?

5 CEVAP

Bilgeylmz

???

Sselin1

Alerjik bir durum olabilir özellikle tavuklu mamalar hassas kedilere iyi gelmiyor n&d nin kuzulu mamasini deneyin isterseniz

Bilgeylmz

Zatan kuzuluydu. Acanaya geçsem mi diye düşünüyorum

Cldkgkcs

Bilmiyorum fotoğraftan mı ama yara bende baya açık görünüyor.. Vetmateden mehmet beye bi sorabilirsiniz

Bgisan

Egzama da olabilir. Vetiniz mantar değilse ne dedi. Alerjik bi reaksiyon da olabilir