Acill Cevap Verir Misinizzzzz Acil!!

Lina002

Köpeğim gebe bugün 64. Günü sabah 10 dan bellidir sancısı var belli her yeri kazıyor dili sürekli dışarıda hic yatamıyo bu kadar saattir dogurmaması normal mi bu kadar sancıya rağmen

4 CEVAP

Anonymus552223

Hic anlamiyom kopekten veterineri arayin bence cok acilse. Anlayan olsa cevap verirlerdi

Ececetiner

Bazı doğumlar güç doğumlardır, yeteri kadar hormon salgılanamamış olabilir mutlaka veteriner hekiminizle irtibata geçin

Lina002

Veterineri aradık güç doğum olabilir ama görmeden de tam net bisey diyemiyorum dedi hala kasılmaları devam ediyo bide vajinasından arada sırada su geliyo

Anonymus552223

Bitti mi dogum?