Aşı Sonrası Halsizlik

mialipa

Merhaba bugün saat 17.00 gibi kedime karma aşısı ve kuduz aşısı yaptırdım. Bir yaşında kedim, şu an çok halsiz sürekli uyuyor. Sağ arka ayağının üzerine tam basamıyor gibi, veterinerini aradım ama normal dedi. sizce normal bir durum mu? deneyimi olan arkadaşlar lütfen yorum yazabilir mi?

6 CEVAP

gozdeyilmaz

karma aşısından bir iki gün böyle durumlar maalesef ki normal bizde de aynı şey oldu yemek yemedi sürekli yattı oyun oynamadı ateşi falan çıkabilir arada patilerinin altına bakın nemli bir peçete ya da bezle silerseniz iyi gelecektir ama keşke iki aşıyı aynı zamanda yapmasalarmış zaten karma ağır bir aşı

Gamzessven

Katılıyorum karma kendi başına en ağır aşılardan. Bir de kuduzla beraber yapılmış. Biraz dinlensin düzelir inşallah. Neden iki aşıyı aynı anda yaptırdınız

Gamzessven

Sağlığınız bol olsun:)

mialipa

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Gözde Hanım, kendi veterineri böyle bir durumdan bahsetmedi başka bir veteriner sağolsun sizin dediğiniz gibi ıslak bir bez ile yüzünü, patilerini kulak arkasını silersem rahatlayacağını söyledi. Şu an çok daha iyi mama yedi, su içti, birazda oyun oynadık:)
Gamze Hanım, ben de ikisinin ağır geleceğini düşünüp veterinere sordum fakat bir sıkıntı olmayacağını ve zaten yaptığımız bir uygulama dedi. Daha önce de deneyimim olmadığı için doğru olduğunu düşündüm. Üç ayrı veteriner ile de görüştüm onlar da bir sıkıntı olmaz dediler. Çok şükür şu an daha aktif

aleynacamgoz

Benim kedimde karma aşı sonrası çok halsizleşmişti ve asabiydi çok ağır bi aşı karma aşı neden kuduzla birlikte yapmış acaba boşuna hayvanı daha da zora sokmus:( üzüldüm geçmiş olsun merak etmeyin 1 2 güne tamemen geciyor

mialipa

Teşekkür ederim yorumunuz için:)