Anne Kedi Kızgınlıkta Mı?

Catlady12

Arkadaşlar bahçede besleyip büyüttüğümüz kedimiz iki hafta önce dört tane yavru doğurdu.Kendisi henüz yeni 9 aylık oldu.Eve aldik ve bakmaya basladik ama birden yavrularının üçü de ard arda öldüler.Anneleri ilgilenmesine ragmen.Bir tanesi kaldi ama sorun su annesi ne zaman disari ciksa tuvalet icin saatlerce gelmiyor ve o yavru ac kaliyor.Bugün de erkek kediler onu rahatsız etmeye basladi.Yeni anne olmasina ragmen kızgınlıkta olabilir mi?Ne yapacagimi sasirdim.Yavruya süt tozu aldık arada veriyoruz ama gene de annesine ihtiyaci var.

1 CEVAP

Anonymus552223

Ayni durum bizde de oldu. Sokak kedisi ve yavrulari vardi. Anneyi salmiyordum basta ama cok israr edince saldim, cok uzun sure gelmedi bir daha da bir ay dolmadan salmadim. Cisini yaparken basinda bekleyip sokuyordum iceri. Allah korusun anneye bir sey olursa bir aydan kucuk yavruya bakmak cok zor cunku. Ama kizginliga girmiyorlar sut uretirken diye biliyorum. Sadece zevkten geziyordu bizimki karni tok oldugu halde