İç Parazit

bappatan

Merhaba arkadaşlar kedimde iç parazit varmış doktor hap önerdi verdik (2 tane 5 er dakika arayla) acaba ne kadar sürede iyileşir? İshali ne zamana kadar geçer?

6 CEVAP

aslihan_e

İlaç da ishal yapıyor genelde. 3 gün içinde kurtları döküyorlar da veteriner söylemiştir size yumurtalar için 15 gün sonra falan tekrar kullanılması gerekiyor. Kediniz yemeğini yiyorsa sorun olmaz.

bappatan

@aslihan_e veteriner çok kurt dökerse 10 gün sonra tekrar kullanın dedi bana ama ben 2 gündür kurt görmüyorum. Normalde de ishal olduğu için ilacın yapıp yapmadığını anlamıyorum ki. Bir de iitahı yerinde yani büyün mamasını yiyor

pinarcaya

Kedinizin ishali ne durumda

bappatan

İlaçtan sonra 2 hafta bekledik be ishal geçmedi. Fakat parazitleri döktü Flagyl şurup içirdik veteriner yazdı 5 gün sınra her şey normale döndü o günden beri her şey normal

Arthur4

Kaç CC verdiniz şurubu acaba?

bappatan

Kedim 5 kg olduğu için 2 cc dedi doktor ama ben ağzına sıkamıyordum çok geliyordu 1,5 verdim