Oğlum Kaju'nun Irkı Hakkında Bilgi Verebilecek Olanınız Var Midir?

Annesi vaşak kırması gibi diyebiliriz, normal pati cinslerine göre bacak ve kuyruğu daha uzun vücudu daha iri. Göz altları sürme çekmiş şekilde aynı Kaju gibi. Kulaklarımızda bir tutam tüy mevcut. Annesi köy yerinde bir evde yaşıyor fakat bahçeye çıktığı için sokak kedisiyle ciftlesmis. Mutluyuz ama ırkını çözemedik.. Yardımcı olursanız mutlu oluruz sevgili abi ve ablalarımız.

1 CEVAP

ilkim2410

Tekire benziyor