Merhabalar! Evimde Yeniden Bir Dost Bakmak İstiyorum Yardım Edebilecek Olan Varmı

Enesbet

28 yaşındayım işinde gücünde olan biriyim daha öncede dost bakmışlığım oldu yeniden bir evlad edinmek istiyorum

10 CEVAP

Anonymus552223

Tam simdi yavrulama mevsimi ya, barinaklarda cok vardir. Bizim burda da yavrulamis bi tane ama tekirdagdayiz. Ha illa cins olsun diyorsaniz barinaklarda cinste bulunuyor bazen. Ama bir kez gidip bakarsaniz hepsini alip goturmek isteyeceksiniz zaten.

Sudeckmkc

Bu sitede bir sürü sahiplenmeyi bekleyen can var. Bu sitede olmasa da başka sitelerden barınaklardan bir can sahiplenebilirsiniz. Petshoplardan çiftliklerden üreticilerden almayın lütfen

Gamzessven

Lütfen önceliğinizi barınaktakilere verin, çok kötü durumdalar :(

gozdeyilmaz

sitede yuva arayanlar bölümü var oradan bakabilirsiniz :)

Eğer kedi sahiplenecekseniz kedi_sahiplendirme sayfasinda paylasilan bi ilan var istanbulda 17 tane bebek kediyi annelerinden ayırıp hepsini parka atmislar onlardan birini sahiplenirseniz cok iyi olur

Enesbet

Cok teşekkür ediyorum yani oradan bakıyorum evet ama bulamadım belki burdan daha hızlı olur

Enesbet

Tabiki öncelik ordan olacak para karşılığı o günaha ortak olmam

Bir tek kediler hakkında bilgim var söyliyim:) Kedi sahiplendirme sitelerinde, sokaklarda, barınaklarda sahiplenilmeyi bekleyen bir sürü kedi var:( kedilerle ilgili başka sorunuz varsa yardımcı olabilirim...

Smayll

Hangi şehirdesiniz ???